Afrim Gashi rikthehet në përqafim të Mickoskit dhe VMRO DPMNE

Lideri i VMRO-DPMNE-së, Hristijan Mickoski dhe ai i Alternativës, Afrim Gashi janë parë mbrëmjen e sotme në Kuvend. Gjatë daljes nga Kuvendi, kreu i...

“Seniora” thotë Flow në projektin më të ri

“Seniora” titullohet kënga më e re e finalizuar edhe me videoklip nga reperi i ri dhe shumë i dashur Flow.

Kjo këngë ritmike e rep artistit po zgjon interes nga këto momente që është publikuar.

“Seniora” është punuar me shumë dashuri nga Flow, i cili deri më tani ka publikuar disa projekte muzikore dhe ka nisur karierën e tij si artist në skenën shqiptare.

Latest Posts

Shtëpia e Bardhë: Balona kineze përgjimi kanë fluturuar mbi pesë kontinente

Në të shkuarën katër balona spiune kineze kanë fluturuar mbi Shtetet e Bashkuara mbi vendndodhje që konsideroheshin “me interes për kinezët”, tha Pentagoni të...

Pas vizitës në Londër/ Zelensky mbërrin në Paris. Darkë pune me Macron e Scholz

Presidenti francez Emmanuel Macron ka mirëpritur mbrëmjen e kësaj të mërkure, presidentin ukrainas Volodymir Zelensky dhe kancelarin gjerman Olaf Scholz, për një darkë...