“Uragani” Ahmeti do t’i fryjë “të zjarrtit”

SHKRUAN: Ljubisha Nikollovski Përgenjështrim i opinionit është mendimi se të ashtuquajturit “të zjarrtit”, të pakënaqur me punën e Artan Grubit dhe Bujar Osmanit, luftojnë për...

Ali Ahmeti sonte takon qytetarët në Tetovë, tek Pallati i Kulturës

Kryetari i BDI Ali Ahmeti sonte pritet që të takojë qytetarët e Tetovës dhe atë në dy ngjarje.

Fillimisht në ora 17:00 do të takojë grupet e interesit ndërsa në ora 19:00 ngjarja kryesore tek Pallati i Kulturës, njoftojnë nga BDI.

Njoftim

Të nderuar,

Ju njoftojmë se sot (e premte, 27.01.2023) kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, z. Ali Ahmeti do të takojë grupet e interesit në Tetovë me fillim në ora 17:00 tek , si dhe do të zhvillojë takim me qytetarët tek Pallati i Kulturës me fillim në ora 19:00.

Ftojmë ekipin tuaj të ndjek ngjarjen.

Latest Posts

Berisha prezanton kandidatin për Burrelin: Bojkoti i zgjedhjeve vendore, gabim që nuk përsëritet

Kreu i “Foltores”, Sali Berisha edhe këtë të enjte ka vijuar prezantimin e kandidatëve të tij për zgjedhjet vendore të 14 majit. Këtë herë...

Irani dënon me vdekje pesë persona që thotë se punuan për Izraelin

Një gjykatë në qytetin veriperëndimor të Iranit, Urmia, ka dënuar me vdekje pesë persona – katër burra dhe një grua – të cilët...

Shpërndanin drogra të forta në Tiranë/ Gjykata lë në burg 10 personat e arrestuar  (EMRAT)

Gjykata penale la në burg 10 personat e arrestuar ditën e djeshme, pasi shpërndanin drogëra të forta në ambiente të ndryshme të Tiranës.   Në...