“Uragani” Ahmeti do t’i fryjë “të zjarrtit”

SHKRUAN: Ljubisha Nikollovski Përgenjështrim i opinionit është mendimi se të ashtuquajturit “të zjarrtit”, të pakënaqur me punën e Artan Grubit dhe Bujar Osmanit, luftojnë për...

Një i vdekur nga koronavirusi në 24 orët e fundit në Kosovë


Një i vdekur nga COVID-19 në 24 orët e fundit në Kosovë.

Një person ka humbur betejën me COVID-19 në 24 orët e fundit në Kosovë.

Ky është rasti i pari i vdekjeve për këtë vit nga ky virus.

Gjatë 24 orëve të fundit janë regjistruar edhe tri raste të reja, ndërkaq janë shëruar edhe 15 pacientë.

Numri total i rasteve aktive në vend është 61.

Latest Posts

Nga emigrantët e paligjshëm tek siguria kibernetike, zbardhet takimi Rama-Sunak

Takimi mes kryeministrit Edi Rama dhe homologut të tij britanik, Rishi Sunak është zbardhur përmes një deklarate të përbashkët për mediat.   Në deklaratën e publikuar...

Sondazhet: Mbështetja për Biden drejt rënies

Mbështetja për presidentit Joe Biden ka shënuar një rënie të vogël krahasuar me një muaj më parë, duke ju afruar nivelit më të ulët...