“Uragani” Ahmeti do t’i fryjë “të zjarrtit”

SHKRUAN: Ljubisha Nikollovski Përgenjështrim i opinionit është mendimi se të ashtuquajturit “të zjarrtit”, të pakënaqur me punën e Artan Grubit dhe Bujar Osmanit, luftojnë për...

Qytetari nga Luboteni: Ne votuam BDI-në, jo individët

“Grupi i Zjarrit” nga tubimet në sallone dasmash ka zrbitur në sallone shtëpiash. Sonte kanë qenë prezent në Luboten ku nga atje kanë lëshuar porosi për BDI-në dhe Ali Ahmetin që të shkarkoj Artan Grubin dhe ministrat tjerë të BDI-së që i ka caktuar lideri Ahmeti.

Sipas Izet Mexhiti nga “Grupi i Zjarrit” kjo është një iniciativë e qytetarëve.

Pas kësaj thirrje, menjëherë kanë nisur reagimet e qytetarëve të Lubotenit ku një qytetarë thotë se Luboteni ka votuar subjektin politik dhe jo individ që të jap propozime se kush duhet të jet në krye apo jo

Propozimi i vërtet nga Luboteni është që të punohet për kushtet elementare të banorëve të saj! Luboteni është në harresë dhe si asnjëher më parë nuk i interesojnë se kush mban bajrakun apo kush duhet të mbajë.. Luboteni ka votuar subjektin politik dhe jo individ që të jap propozime se kush duhet të jet në krye apo jo. Fundi fundit të gjithë kur kemi votuar keni qenë sëbashku,që i bie se të gjithë bartni përgjegjësi për premtimet parazgjedhore!” ka shkruar Senad Saliu nga Luboteni.

https://www.facebook.com/Ilirjana.Senad/posts/6407870079246069

Latest Posts

Shpërndanin drogra të forta në Tiranë/ Gjykata lë në burg 10 personat e arrestuar  (EMRAT)

Gjykata penale la në burg 10 personat e arrestuar ditën e djeshme, pasi shpërndanin drogëra të forta në ambiente të ndryshme të Tiranës.   Në...

Ngjarja tragjike në Tuz/ Iliri vrau Sheilën 19-vjeçare në sy të familjes pasi ajo i tha se nuk e donte më

Në Gjykatën e Lartë në Podgoricë, Ilir Gjokaj ka rrëfyer vrasjen e nëntëmbëdhjetëvjeçares Sheila Bakia para shtëpisë së saj në Tuzi, ku ka plagosur...

Nën betim, Boris Johnson mohon se ka gënjyer për festat në pandemi

Ish-kryeministri britanik, Boris Johnson, ka insistuar “me dorë në zemër” se nuk i ka gënjyer kurrë ligjvënësit për disa festa që janë mbajtur gjatë...