Talat Xhaferi: Me ligj zbatojmë kërkesat e kahmotshme të qytetarëve

Sonte, Bashkimi Demokratik për Integrim dhe kryetari Ali Ahmeti kanë mbajtur tubim në Çair në një pritje jashtëzakonisht e madhe nga aktivistët e BDI....

(VIDEO) Qytetari – Ali Ahmetit: Mos u mërzitë për ata që nuk i ke pasur asnjëherë besnik, e ke popullin me vete

Në suaza të takimit “Bashkë për Europë” të liderit të Bashkimit Demokratik për Integrim (BDI) – Ali Ahmeti me qytetarë dhe bazën partiake që u mbajt mbrëmjen e së shtunës në Komunën e Tearcës, një nga qytetarët-aktivistë në vend të pyetjes ka komentuar zhvillimet brenda për brenda parisë.

Ai ka shprehur mbështetjen e tij ndaj liderit Ahmeti dhe ekipit të ministrave të BDI-së në Qeverinë e Maqedonisë së Veriut.

“Ngjeshi radhët me ata që janë besnik, mos u mërzitë për ata që nuk I ke pasur asnjëherë besnik. Na ke gjithëve këtu…”.

Latest Posts

Vizita e Xi Jinping në Moskë/ Blinken: Kina po mbulon diplomatikisht krimet e luftës së Rusisë

Sekretari amerikan i Shtetit Antony Blinken ka reaguar pas takimit mes presidentit kinez Xi Jinping me presidentin rus Vladimir Putin në Moskë. Sipas...

“Aktivisti” po shqyrtohet në KQZ/ Celibashi: Do marrim vendim

Komisioneri i KQZ, Ilirian Celibashi në emisionin Quo Vadis në Vizion Plus bëri me dije se institucioni që ai shqyrton ka marrë në vlerësim...