“Uragani” Ahmeti do t’i fryjë “të zjarrtit”

SHKRUAN: Ljubisha Nikollovski Përgenjështrim i opinionit është mendimi se të ashtuquajturit “të zjarrtit”, të pakënaqur me punën e Artan Grubit dhe Bujar Osmanit, luftojnë për...

Pritje madhështore për ministrat e BDI-së në Çair

Zëvendëskryeministri i parë Artan Grubi i shoqëruar nga ministrat Osmani, Shaqiri, Bekteshi dhe anëtarë të tjerë të BDI, sonte vizitoi këshillin vendor “Skender Metallari” në Çair.

Faleminderit për mikëpritjen vëllazërore aktivistëve të këshillit vendorë Skender Metallari në Çair.

Nga entuziazmi i këtillë në çdo lagje burojnë të gjitha arritjet e vendit, po nga takimet e këtilla me të njejtin angazhim dhe të rreshtuar pas vizionit të drejtë e largpamës të Ali Ahmetit do të vazhdojmë rrugën drejt Europës.

https://www.facebook.com/photo?fbid=740490500773804&set=pcb.740491960773658

Latest Posts

Shpërndanin drogra të forta në Tiranë/ Gjykata lë në burg 10 personat e arrestuar  (EMRAT)

Gjykata penale la në burg 10 personat e arrestuar ditën e djeshme, pasi shpërndanin drogëra të forta në ambiente të ndryshme të Tiranës.   Në...

Ngjarja tragjike në Tuz/ Iliri vrau Sheilën 19-vjeçare në sy të familjes pasi ajo i tha se nuk e donte më

Në Gjykatën e Lartë në Podgoricë, Ilir Gjokaj ka rrëfyer vrasjen e nëntëmbëdhjetëvjeçares Sheila Bakia para shtëpisë së saj në Tuzi, ku ka plagosur...

Nën betim, Boris Johnson mohon se ka gënjyer për festat në pandemi

Ish-kryeministri britanik, Boris Johnson, ka insistuar “me dorë në zemër” se nuk i ka gënjyer kurrë ligjvënësit për disa festa që janë mbajtur gjatë...