Grubi takon u.d. Ambasadorin Gjerman Otto Graf: Ndryshimet kushtetuese këtë vit!

Zëvendës kryetari i parë i Qeverisë dhe ministër për Sistem Politik dhe Marrëdhënie Ndërmjet Bashkësive, z. Artan Grubi, ka pritur në takim ushtruesin e...

Florim Gacaferi publikon hitin e rradhës

Vjen për të disatën herë tashmë me projekt të ri. E ka titulluar “Veq me ty”, një këngë ritmike e cila është punuar nga Nurteel dhe Dardy derisa videoklipi është punuar nga A Films. Në këtë project si producent ekzekutiv është menaxheri tashmë shumë i suksesshëm Labinot Nuraj. Florim Gacaferi apo i njohur si Limi vjen me projektin e 5 me rradhë, një këngë ritmike e kohëve të ngrohta. Për të dëgjuar hitin e ri të titulluar “Veq me ty” dhe kënduar nga Florim Gacaferi – Limi, klikoni në vazhdim:

Latest Posts

Heshtja zgjedhore në Mal të Zi nis në mesnatë

Në Mal të Zi, në mesnatë fillon heshtja zgjedhore fillon, në prag të rundit të dytë të zgjedhjeve presidenciale, që do të mbahet të...

Si mbërritën deri tek akpadia penale ndaj ish-presidentit, prokurorët e Manhatanit?

Akuza penale e ngritur ndaj ish-Presidentit Donald Trump në Nju Jork, rrjedh nga një pagesë për të siguruar heshtjen e aktores së filmave pornografikë...