“Uragani” Ahmeti do t’i fryjë “të zjarrtit”

SHKRUAN: Ljubisha Nikollovski Përgenjështrim i opinionit është mendimi se të ashtuquajturit “të zjarrtit”, të pakënaqur me punën e Artan Grubit dhe Bujar Osmanit, luftojnë për...

Grubi, Osmani dhe funksionarë të BDI takojnë qytetarët në Fushë Topanë: Çairi është me Ali Ahmetin dhe BDI-në

Zëvendëskryeministri i parë Artan Grubi i shoqëruar nga ministra dhe funksionarë të lartë të BDI sonte kanë takuar banorët e Fushë Topanës duke bashkëbiseduar nga afër me njëri tjetrin mbi sfidat dhe problemet me të cilat përballen këto banorë.
Postimi i plotë:
Çairi është me Ali Ahmetin dhe BDI-në!
Këtë e konfirmoi edhe këshilli vendor i Fushë Topanës sonte me prezencë dhe me përkrahje për politikat unifikuese të Kryetarit Ahmeti në rrugëtimin reformues dhe europian.
Falënderoj të githë aktivistët e këshillit vendor, të cilët u zotuan për besnikëri ndaj Ali Ahmetit dhe BDI-së si më meritorët për çdo ndryshim progresiv në Çair dhe në Shkup.

https://facebook.com/747675613388626

Latest Posts

Nga emigrantët e paligjshëm tek siguria kibernetike, zbardhet takimi Rama-Sunak

Takimi mes kryeministrit Edi Rama dhe homologut të tij britanik, Rishi Sunak është zbardhur përmes një deklarate të përbashkët për mediat.   Në deklaratën e publikuar...

Sondazhet: Mbështetja për Biden drejt rënies

Mbështetja për presidentit Joe Biden ka shënuar një rënie të vogël krahasuar me një muaj më parë, duke ju afruar nivelit më të ulët...

Berisha prezanton kandidatin për Burrelin: Bojkoti i zgjedhjeve vendore, gabim që nuk përsëritet

Kreu i “Foltores”, Sali Berisha edhe këtë të enjte ka vijuar prezantimin e kandidatëve të tij për zgjedhjet vendore të 14 majit. Këtë herë...