“Uragani” Ahmeti do t’i fryjë “të zjarrtit”

SHKRUAN: Ljubisha Nikollovski Përgenjështrim i opinionit është mendimi se të ashtuquajturit “të zjarrtit”, të pakënaqur me punën e Artan Grubit dhe Bujar Osmanit, luftojnë për...

Bekteshi takon banorët e Shuto Orizares

Ministri I Ekonomisë, Kreshnik Bekteshi në suaza të takimeve të zyrtarëve, drejtuesve dhe eksponentëve të Bashkimit Demokratik për Integrim (BDI) me qytetarë, mbrëmjen e së hënës ka realizuar një takim me banorët e Shuto Orizares.

Me këtë rast ministri Bekteshi, ka folur për masat qeveritare për ballafaqimin me krizën ekonomike, si dhe ka prezantuar të arriturat e deritanishme dhe planet për projektet e ardhshme të ministrisë së Ekonomisë dhe Qeverisë.

“Në Shuto Orizare për të diskutuar së bashku me banorët për problemet dhe vërejtjet e tyre. Gjithashtu të gjithë bashkë u zotuam se do të qëndrojmë të rreshtuar pas vizionit të Ali Ahmetit. BASHKË”, ka theksuar ministry Bekteshi pas takimit.

Latest Posts

Shpërndanin drogra të forta në Tiranë/ Gjykata lë në burg 10 personat e arrestuar  (EMRAT)

Gjykata penale la në burg 10 personat e arrestuar ditën e djeshme, pasi shpërndanin drogëra të forta në ambiente të ndryshme të Tiranës.   Në...

Ngjarja tragjike në Tuz/ Iliri vrau Sheilën 19-vjeçare në sy të familjes pasi ajo i tha se nuk e donte më

Në Gjykatën e Lartë në Podgoricë, Ilir Gjokaj ka rrëfyer vrasjen e nëntëmbëdhjetëvjeçares Sheila Bakia para shtëpisë së saj në Tuzi, ku ka plagosur...

Nën betim, Boris Johnson mohon se ka gënjyer për festat në pandemi

Ish-kryeministri britanik, Boris Johnson, ka insistuar “me dorë në zemër” se nuk i ka gënjyer kurrë ligjvënësit për disa festa që janë mbajtur gjatë...