“Uragani” Ahmeti do t’i fryjë “të zjarrtit”

SHKRUAN: Ljubisha Nikollovski Përgenjështrim i opinionit është mendimi se të ashtuquajturit “të zjarrtit”, të pakënaqur me punën e Artan Grubit dhe Bujar Osmanit, luftojnë për...

Mitovski akuza ndaj Mickoskit: Pse nuk tregon vilën milionëshe në Kozle!?

Redaktori i portalit “Infomax” tha në emisionin “Biseda të vështira” se opozita po bën gjëra të kota për të larguar vëmendjen e qytetarëve nga aferat dhe skandalet që po bën.

Në deklaratën e tij, Aleksandar Mitovski tha se Mickoski dhe familja e tij po e fshehin të vërtetën për ndërtimin e një shtëpie në lagjen Kozle në Shkup, për të cilën gazetari thotë se Mickoski ka shpenzuar miliona euro.

“Si e bën shtëpinë në Kozle?” Babai i tij, motra e tij, nuk e di kush atje në Mickoski. Sa kushton nje shtepi ne Kozle, nen 250 mije euro, nuk ka, mund ta blesh, ta prishesh, te paguash komunale, te ndertosh nje te re, ke nje milion euro investim. Ju përmendni shembullin e Taravarit, por nuk dukeni në pasqyrë”, thotë Mitovski.

Latest Posts

Nga emigrantët e paligjshëm tek siguria kibernetike, zbardhet takimi Rama-Sunak

Takimi mes kryeministrit Edi Rama dhe homologut të tij britanik, Rishi Sunak është zbardhur përmes një deklarate të përbashkët për mediat.   Në deklaratën e publikuar...

Sondazhet: Mbështetja për Biden drejt rënies

Mbështetja për presidentit Joe Biden ka shënuar një rënie të vogël krahasuar me një muaj më parë, duke ju afruar nivelit më të ulët...

Berisha prezanton kandidatin për Burrelin: Bojkoti i zgjedhjeve vendore, gabim që nuk përsëritet

Kreu i “Foltores”, Sali Berisha edhe këtë të enjte ka vijuar prezantimin e kandidatëve të tij për zgjedhjet vendore të 14 majit. Këtë herë...