Bilall Kasami e la në gjendje skandaloze pjesën e jashtme të stadiumit të qytetit

“Këto dyqane që shihni pas meje, dikur ishin që të gjitha në funksion, megjithatë, qiraxhinjtë u hoqën nga këta dyqane, me pretekstin se do...

VIDEO- Shkelma dhe shkulje flokesh/ Sherr mes vajzave të shkollës 9-vjeçare në Tiranë

Një sherr ka ndodhur mes nxënëseve të shkollës 9-vjeçare Kongresi i Manastirit në Tiranë.

 

Në video, duket se disa vajza konfliktohen me njëra-tjetrën dhe më pas nisin përplasjen fizike.

 

Disa prej tyre hedhin në tokë bashkëmoshataren dhe e godasin me shkelma ndërsa i shkulin flokët. Ato zihen pranë ambienteve të shkollës dhe përdorin fjalor rruge. Të tjerët as nuk përpiqen të futen mes tyre që t’i japin fund këtyre pamjeve aspak të këndshme për t’u parë, por bëjnë gati telefonat për të filmuar sherrin.

 

Nuk dihet çfarë e ka shkaktuar sherrin mes tyre, por këto pamje nuk janë ato çfarë duhet të shohim nga nxënësit që dalin nga dyert e shkollës.

 

 

Latest Posts

BDI e bashkuar rreth frontit për Europë

Pas përfundimit të mbledhjes së BDI-së që u mbajt në Tetovë, Ali Ahmeti para mediave ka deklaruar se tema ka qenë fronti për Europë...

Bilall Kasami e la në gjendje skandaloze pjesën e jashtme të stadiumit të qytetit

“Këto dyqane që shihni pas meje, dikur ishin që të gjitha në funksion, megjithatë, qiraxhinjtë u hoqën nga këta dyqane, me pretekstin se do...

Forcat pro-iraniane i përgjigjen SHBA-ve: Jemi gati të kundërsulmojmë

Forcat pro-iraniane në Siri kanë deklaruar se janë gati për t’iu përgjigjur sulmeve të mëtejshme ajrore të Shteteve të Bashkuara mbi pozicionet e...