“Uragani” Ahmeti do t’i fryjë “të zjarrtit”

SHKRUAN: Ljubisha Nikollovski Përgenjështrim i opinionit është mendimi se të ashtuquajturit “të zjarrtit”, të pakënaqur me punën e Artan Grubit dhe Bujar Osmanit, luftojnë për...

Kreu i komunës së Haraqinës, Ibrahimi heq “qafe” deponinë ilegale afër varrezave të dëshmorëve

Komuna e Haraçinës dhe kryetari i saj, Ridvan Ibrahimi i cili vjen nga rradhët e Bashkimit Demokratik për Integrim për çdo ditë e më tepër me përkushtimin më të madh po punijmë për një Haraçinë më të mirë dhe më të pastër.

Kjo po dëshmohet për çdo ditë e më tepër.

Por kjo është dëshmuar edhe sot, sepse sipas njoftimeve të bëra në rrjetet sociale, Komuna e Haraçinës ka hequr “qafe” dhe ka pastruar deponinë ilegale afër varrezave të dëshmorëve, problem me të cilin banorët janë përballur me vite.

Latest Posts

Nga emigrantët e paligjshëm tek siguria kibernetike, zbardhet takimi Rama-Sunak

Takimi mes kryeministrit Edi Rama dhe homologut të tij britanik, Rishi Sunak është zbardhur përmes një deklarate të përbashkët për mediat.   Në deklaratën e publikuar...

Sondazhet: Mbështetja për Biden drejt rënies

Mbështetja për presidentit Joe Biden ka shënuar një rënie të vogël krahasuar me një muaj më parë, duke ju afruar nivelit më të ulët...