Grubi takon u.d. Ambasadorin Gjerman Otto Graf: Ndryshimet kushtetuese këtë vit!

Zëvendës kryetari i parë i Qeverisë dhe ministër për Sistem Politik dhe Marrëdhënie Ndërmjet Bashkësive, z. Artan Grubi, ka pritur në takim ushtruesin e...

Rashit Qalaj viziton ish-krerët e UÇK’së në Hagë: “Ne jemi mirë kur Kosova është mirë”


Qalaj viziton ish-krerët e UÇK’së në Hagë: “Ne jemi mirë kur Kosova është mirë”

Deputeti i PDK’së, Rashit Qalaj ka vizituar përsëri ish-krerët e UÇK’së në Hagë.

Qalaj përmes një fotografie para qendrës së paraburgimit në Hagë të postuar në rrjetin social Facebook shkroi “Ne jemi mirë kur Kosova është mirë”.

“Të fala nga Çlirimtarët tanë. “Ne jemi mirë kur Kosova është mire” .

Latest Posts

Rikthimi i basteve online/ Fidel Ylli tregon detajet, si do procedohet në vazhdim dhe qëllimi i qeverisë

Rikthimi i basteve online është një ka temat që ka ngjallur mjaft debat në vendin tonë. Të shumtë janë ata që e kanë kritikuar...

Marrëveshja Kosovë – Serbi/ Franca e Gjermania bëjnë thirrje për zbatimin e saj

Ambasadori i Francës në Kosovë, Olivier Guerot, ka deklaruar se pret që Qeveria e Kosovës të nisë bisedimet për formimin e Asociacionit të komunave...