Bilall Kasami e la në gjendje skandaloze pjesën e jashtme të stadiumit të qytetit

“Këto dyqane që shihni pas meje, dikur ishin që të gjitha në funksion, megjithatë, qiraxhinjtë u hoqën nga këta dyqane, me pretekstin se do...

Nisi si grabitje e përfundoi në vrasje në tentative/ Arrestohet 15-vjeçari shqiptar në Greqi

Një 15-vjeçar shqiptar është vënë në pranga nga policia, pasi akuzohet se ka goditur një 16-vjeçar me thikë.

 

Mediat greke raportojnë se ngjarja ka ndodhur në Patisia më 20 shkurt, pasi shqiptari tentoi së bashku me 4 persona të tjerë, që t’i vidhte celularin.

 

15-vjeçari, i cili u arrestua në New Philadelphia, akuzohet për vrasje të mbetur në tentativë, vjedhje, shkelje të ligjit për armët dhe sjellje të parregullt.

 

I arrestuari ka refuzuar të japë shenja gishtash, por sipas policisë, gjatë kontrollit në banesën e tij, i janë gjetur dhe konfiskuar veshjet që kishte veshur në momentin e sulmit.

Latest Posts

BDI e bashkuar rreth frontit për Europë

Pas përfundimit të mbledhjes së BDI-së që u mbajt në Tetovë, Ali Ahmeti para mediave ka deklaruar se tema ka qenë fronti për Europë...

Bilall Kasami e la në gjendje skandaloze pjesën e jashtme të stadiumit të qytetit

“Këto dyqane që shihni pas meje, dikur ishin që të gjitha në funksion, megjithatë, qiraxhinjtë u hoqën nga këta dyqane, me pretekstin se do...

Forcat pro-iraniane i përgjigjen SHBA-ve: Jemi gati të kundërsulmojmë

Forcat pro-iraniane në Siri kanë deklaruar se janë gati për t’iu përgjigjur sulmeve të mëtejshme ajrore të Shteteve të Bashkuara mbi pozicionet e...