“Uragani” Ahmeti do t’i fryjë “të zjarrtit”

SHKRUAN: Ljubisha Nikollovski Përgenjështrim i opinionit është mendimi se të ashtuquajturit “të zjarrtit”, të pakënaqur me punën e Artan Grubit dhe Bujar Osmanit, luftojnë për...

Grubi në Click plus: Jam bashkangjitur në politikë shkak i frymës së Ali Ahmetit

Duke diskutuar më tej mbi angazhimin e tij në politikë, Grubi tha se bashkangjitja e tij në politikë është pikërisht shkak se i beson Ali Ahmetit.

Unë i besoj kryetarit Ali Ahmeti, jam bashkangjitur në politikë përshkak të frymës së tij poltiike. Ai është njeriu më i ndershëm në politikën tonë, nga të gjitha figurat politike që kemi në Kosovë e Shqipëri. Unë them se e dua dhe e çmoj pafund z. Ahmeti, për mua fjala e tij është fjala e fundit, sepse besoj në vlerësimin e tij dhe nijetin e pastër politik. Unë jam Ahmetist, u shpreh Grubi.

https://fb.watch/iYPU8nsJpj/

Latest Posts

Sondazhet: Mbështetja për Biden drejt rënies

Mbështetja për presidentit Joe Biden ka shënuar një rënie të vogël krahasuar me një muaj më parë, duke ju afruar nivelit më të ulët...

Berisha prezanton kandidatin për Burrelin: Bojkoti i zgjedhjeve vendore, gabim që nuk përsëritet

Kreu i “Foltores”, Sali Berisha edhe këtë të enjte ka vijuar prezantimin e kandidatëve të tij për zgjedhjet vendore të 14 majit. Këtë herë...

Irani dënon me vdekje pesë persona që thotë se punuan për Izraelin

Një gjykatë në qytetin veriperëndimor të Iranit, Urmia, ka dënuar me vdekje pesë persona – katër burra dhe një grua – të cilët...