“Uragani” Ahmeti do t’i fryjë “të zjarrtit”

SHKRUAN: Ljubisha Nikollovski Përgenjështrim i opinionit është mendimi se të ashtuquajturit “të zjarrtit”, të pakënaqur me punën e Artan Grubit dhe Bujar Osmanit, luftojnë për...

Arlind Qorri shpall kandidaturën për Bashkinë e Tiranës/ Në garë me Veliajn dhe Këlliçin në vendoret e 14 majit

Arlind Qorri është kandidati i tretë në garë për bashkinë më të madhe dhe të rëndësishme në vend, atë të Tiranës.

 

Lëvizja Bashkë, e cila është shndërruar në një forcë politike, ka njoftuar sot shpalljen e kandidaturës.

 

Qorri do të garojë përballë Erion Veliajt nga Partia Socialiste dhe Belind Këlliçit nga PD-ja grupimit të Berishës, në 14 maj.

 

Latest Posts

Nga emigrantët e paligjshëm tek siguria kibernetike, zbardhet takimi Rama-Sunak

Takimi mes kryeministrit Edi Rama dhe homologut të tij britanik, Rishi Sunak është zbardhur përmes një deklarate të përbashkët për mediat.   Në deklaratën e publikuar...

Sondazhet: Mbështetja për Biden drejt rënies

Mbështetja për presidentit Joe Biden ka shënuar një rënie të vogël krahasuar me një muaj më parë, duke ju afruar nivelit më të ulët...

Berisha prezanton kandidatin për Burrelin: Bojkoti i zgjedhjeve vendore, gabim që nuk përsëritet

Kreu i “Foltores”, Sali Berisha edhe këtë të enjte ka vijuar prezantimin e kandidatëve të tij për zgjedhjet vendore të 14 majit. Këtë herë...