“Uragani” Ahmeti do t’i fryjë “të zjarrtit”

SHKRUAN: Ljubisha Nikollovski Përgenjështrim i opinionit është mendimi se të ashtuquajturit “të zjarrtit”, të pakënaqur me punën e Artan Grubit dhe Bujar Osmanit, luftojnë për...

Një qytetar i rebeluar u vërsulet gazetarëve kosovarë gjatë transmetimit live


Qytetari i rebeluar iu vërsuhet gazetarëve kosovarë.

Gazetarët Kushtrim Sadiku dhe Arben Ahmeti ishin duke raportuar nga Brukseli pas takimit mes Kurtit dhe Vuçiqit, kur aty ndodhi diçka e pazakontë.

Në pamjet gjatë transmetimit live, shihet se një qytetar iu afrua me agresivitet që të dyve.

Madje, ai dëgjohet duke bërtitur, përderisa në një moment, qytetari bën edhe kontakt fizik me gazetarin Sadiku.

“Mos e shkatërro planetin”, dëgjohet duke bërtitur ai, çka sugjeron se personi në fjalë ishte aktivist i mbrojtjes së ambientit.

Latest Posts

Nga emigrantët e paligjshëm tek siguria kibernetike, zbardhet takimi Rama-Sunak

Takimi mes kryeministrit Edi Rama dhe homologut të tij britanik, Rishi Sunak është zbardhur përmes një deklarate të përbashkët për mediat.   Në deklaratën e publikuar...

Sondazhet: Mbështetja për Biden drejt rënies

Mbështetja për presidentit Joe Biden ka shënuar një rënie të vogël krahasuar me një muaj më parë, duke ju afruar nivelit më të ulët...

Berisha prezanton kandidatin për Burrelin: Bojkoti i zgjedhjeve vendore, gabim që nuk përsëritet

Kreu i “Foltores”, Sali Berisha edhe këtë të enjte ka vijuar prezantimin e kandidatëve të tij për zgjedhjet vendore të 14 majit. Këtë herë...