“Uragani” Ahmeti do t’i fryjë “të zjarrtit”

SHKRUAN: Ljubisha Nikollovski Përgenjështrim i opinionit është mendimi se të ashtuquajturit “të zjarrtit”, të pakënaqur me punën e Artan Grubit dhe Bujar Osmanit, luftojnë për...

Vlora dhe Xhaferi sjellin projektin më të ri “Ndarja me lot”

Me tekst nga Kreshnik Avdiu dhe muzikë e orkestrim nga Wirusi, dyshja e famshme Vlora dhe Xhafer Ahmetaj vijnë me projektin e ri të titulluar “Ndarja me lot”.

Një këngë dashurie e cila i kushtohet një lidhje jo të suksesshme mes një çifti e që këngëtarët e sjellin në versionin më të mirë të mundshëm.

Ka vetëm pak ditë që kjo këngë është publikuar dhe është pëlqyer jashtëzakonisht shumë nga publiku dhe ka grumbulluar mijëra klikime.

Në vazhdim mund të dëgjoni hitin e ri:

Latest Posts

Nën betim, Boris Johnson mohon se ka gënjyer për festat në pandemi

Ish-kryeministri britanik, Boris Johnson, ka insistuar “me dorë në zemër” se nuk i ka gënjyer kurrë ligjvënësit për disa festa që janë mbajtur gjatë...

Pritshmëritë nga marrëveshja për normalizimin e marrëdhënieve Kosovë – Serbi

Fundjavën që shkoi Kosova dhe Serbia u pajtuan në Ohër mbi zbatimin e një plani evropian për normalizimin e marrëdhënieve ndërmjet tyre. E mirëpritur në...