Grubi takon u.d. Ambasadorin Gjerman Otto Graf: Ndryshimet kushtetuese këtë vit!

Zëvendës kryetari i parë i Qeverisë dhe ministër për Sistem Politik dhe Marrëdhënie Ndërmjet Bashkësive, z. Artan Grubi, ka pritur në takim ushtruesin e...

Mbi 1 milion për Karmën e Albit

‘Karma’ quhet projekti i ri i tij.

Fjala është për këngëtarin Albi, i cili ka mahnitur publikon me këtë këngë, që e ka lansuar kohë më parë.

 

Deri më tani, projekti i tij u shikua mbi 1 milion herë, matës ky që tregon suksesin që po e karakterizon këngëtarin.

 

‘Karma’ është prodhim i Panda Music dhe me video nga XL Films.

 

Latest Posts

Heshtja zgjedhore në Mal të Zi nis në mesnatë

Në Mal të Zi, në mesnatë fillon heshtja zgjedhore fillon, në prag të rundit të dytë të zgjedhjeve presidenciale, që do të mbahet të...

Si mbërritën deri tek akpadia penale ndaj ish-presidentit, prokurorët e Manhatanit?

Akuza penale e ngritur ndaj ish-Presidentit Donald Trump në Nju Jork, rrjedh nga një pagesë për të siguruar heshtjen e aktores së filmave pornografikë...