Talat Xhaferi: Me ligj zbatojmë kërkesat e kahmotshme të qytetarëve

Sonte, Bashkimi Demokratik për Integrim dhe kryetari Ali Ahmeti kanë mbajtur tubim në Çair në një pritje jashtëzakonisht e madhe nga aktivistët e BDI....

Grubi për Tv 24: Nuk disponoj tokë dhe nuk kam asnjë centimetër katror pronësie

Artan Grubi, zëvendëskryeministër i parë dhe ministër i Sistemit Politik dhe Marrëdhënieve ndërmjet Komuniteteve, në Analiza 24 lidhur me pronën e tij theksoi se nuk ka asnjë pronë në Radishan dhe as pronë shtesë.

– Askush nuk ka prona atje, as unë, prindërit, vëllai im dhe nuk po ndërtoj askund. As une nuk kam asnje truall dhe nuk kam asnje centimeter katror pronësi përveç asaj që raportohet përveç banesës. Unë dhe vëllai im nuk kemi asgjë të përbashkët. Unë jetoj vetëm, ai është një person privat në biznesin e agjencive turistike dhe ka biznesin e tij. Nuk kam përgjegjësi të përgjigjem për të, as ta ndihmoj, tha Grubi.

https://fb.watch/j7jYYz4UMx/

Latest Posts

Vizita e Xi Jinping në Moskë/ Blinken: Kina po mbulon diplomatikisht krimet e luftës së Rusisë

Sekretari amerikan i Shtetit Antony Blinken ka reaguar pas takimit mes presidentit kinez Xi Jinping me presidentin rus Vladimir Putin në Moskë. Sipas...

“Aktivisti” po shqyrtohet në KQZ/ Celibashi: Do marrim vendim

Komisioneri i KQZ, Ilirian Celibashi në emisionin Quo Vadis në Vizion Plus bëri me dije se institucioni që ai shqyrton ka marrë në vlerësim...