“Uragani” Ahmeti do t’i fryjë “të zjarrtit”

SHKRUAN: Ljubisha Nikollovski Përgenjështrim i opinionit është mendimi se të ashtuquajturit “të zjarrtit”, të pakënaqur me punën e Artan Grubit dhe Bujar Osmanit, luftojnë për...

Zhvillimet në Çair/ Grubi: Takohemi me qytetarët dhe shpalosim politikat e përbashkëta

Sa i përket përzgjedhjes së Bujar Osmanit për kordinator të degës së BDI në Çair, Grubi tha se ka përkrahjen e tij, ndërsa kanë si qëllim takimin me qytetarët si dhe shpalosjen e politikave të përbashkëta.

Bujar Osmani ka përkrahjen time për të qenë në atë pozitë si koordinator i aktiviteteve politike për Çairin, sepse për 3 vite Izet Mexhiti nuk ka pasur as edhe një takim me qytetarët e Çairit. Politika jonë është që të takohemi me qytetarët, të dëgjojmë dhe të shpalosim politika të përbashkëta, ndaj besoj që këtë rol do ta kryej me përgjegjësi z. Osmani, theksoi Grubi.

https://fb.watch/j7jYYz4UMx/

Latest Posts

Nga emigrantët e paligjshëm tek siguria kibernetike, zbardhet takimi Rama-Sunak

Takimi mes kryeministrit Edi Rama dhe homologut të tij britanik, Rishi Sunak është zbardhur përmes një deklarate të përbashkët për mediat.   Në deklaratën e publikuar...

Sondazhet: Mbështetja për Biden drejt rënies

Mbështetja për presidentit Joe Biden ka shënuar një rënie të vogël krahasuar me një muaj më parë, duke ju afruar nivelit më të ulët...