Talat Xhaferi: Me ligj zbatojmë kërkesat e kahmotshme të qytetarëve

Sonte, Bashkimi Demokratik për Integrim dhe kryetari Ali Ahmeti kanë mbajtur tubim në Çair në një pritje jashtëzakonisht e madhe nga aktivistët e BDI....

Selam Isejni: Kaloj koha kur nuk na linin të rrim’ as në koridor!

Profesori Selam Isejni ka komentuar vendimin e fundit të Qeverisë si dhe nënshkrimin e marrëveshjes për ndërtimin e Korridorit 8 dhe 10 D, ngjarje kjo e cila ndodhi sot.

Ai e ka përshkruar qartë me një fjalë: Kaloj koha kur nuk na linin të rrim’ as në koridor, ka shkruar profesori Isejni.

https://www.facebook.com/photo/?fbid=10223613576267594&set=a.3018192453943

Latest Posts

Vizita e Xi Jinping në Moskë/ Blinken: Kina po mbulon diplomatikisht krimet e luftës së Rusisë

Sekretari amerikan i Shtetit Antony Blinken ka reaguar pas takimit mes presidentit kinez Xi Jinping me presidentin rus Vladimir Putin në Moskë. Sipas...

“Aktivisti” po shqyrtohet në KQZ/ Celibashi: Do marrim vendim

Komisioneri i KQZ, Ilirian Celibashi në emisionin Quo Vadis në Vizion Plus bëri me dije se institucioni që ai shqyrton ka marrë në vlerësim...

Turp, Alibeaj po dëmton demokratët/ Alizoti: Berishën e mbajnë ndjekësit

Deputeti i PD, Tomorr Alizoti nuk i ka kursyer akuzat ndaj kreut të komanduar të kësaj force politike, Enkelejd Alibeaj. Ai deklaroi se...