“Uragani” Ahmeti do t’i fryjë “të zjarrtit”

SHKRUAN: Ljubisha Nikollovski Përgenjështrim i opinionit është mendimi se të ashtuquajturit “të zjarrtit”, të pakënaqur me punën e Artan Grubit dhe Bujar Osmanit, luftojnë për...

Selami: Mbajeni mend këtë fotografi sepse brezat pas nesh do të krenohen me të!

Pas nënshkrimit të sotëm të marrëveshjes për ndërtimin e Korridorit 8 dhe 10 D, zëvendë drejtori i Entit për Statistika, Ilmi Selami e ka komentuar këtë akt madhor duke thënë se nëse lexohet fotografia, kuptohet mësimi.
Ja pse bëhet e tërë lufta speciale kundër BDI-së!!!
Nëse e lexoni këtë fotografi, e kuptoni mësimin!
Koridoret janë për të lëvizur. Lëvizja është jetë! Jeta është kur jemi më afër njëri tjetrit, kur jemi bashkë!
Mbajeni mend këtë fotografi sepse brezat pas nesh do të krenohen me të!❤️

Latest Posts

Nga emigrantët e paligjshëm tek siguria kibernetike, zbardhet takimi Rama-Sunak

Takimi mes kryeministrit Edi Rama dhe homologut të tij britanik, Rishi Sunak është zbardhur përmes një deklarate të përbashkët për mediat.   Në deklaratën e publikuar...

Sondazhet: Mbështetja për Biden drejt rënies

Mbështetja për presidentit Joe Biden ka shënuar një rënie të vogël krahasuar me një muaj më parë, duke ju afruar nivelit më të ulët...

Berisha prezanton kandidatin për Burrelin: Bojkoti i zgjedhjeve vendore, gabim që nuk përsëritet

Kreu i “Foltores”, Sali Berisha edhe këtë të enjte ka vijuar prezantimin e kandidatëve të tij për zgjedhjet vendore të 14 majit. Këtë herë...