“Uragani” Ahmeti do t’i fryjë “të zjarrtit”

SHKRUAN: Ljubisha Nikollovski Përgenjështrim i opinionit është mendimi se të ashtuquajturit “të zjarrtit”, të pakënaqur me punën e Artan Grubit dhe Bujar Osmanit, luftojnë për...

BDI paralajmëron: Ai PO! vjen

Bashkimi Demokratik për Integrim ka nsiur fushatën me moton “Ai po vjen, Ai po vjen”.

Aktivistë dhe funksionarë të Bashkimit Demokratik për Integrim, për një çast të vetëm, kanë shkaktuar vërshim të platformave sociale Facebook dhe Instagram me parullën: Ai PO! vjen.

Fotografia me mbishkrimin “Ai po vjen” është bërë virale në rrjetet sociale.

Kjo fotografi me sa duket është pjesë e një fushate të filluar sot nga Bashkimi Demokratik për Integrim.

Fushata ka nxitur reagime të mëdha në opinion se kush po vjen megjithatë, BDI njihet për fushata kreative, ku një vit më parë nisi të shpërndaj ngjyrën e blertë, për të zbuluar më vonë agjendën e blertë të BDI-së.

Latest Posts

Nga emigrantët e paligjshëm tek siguria kibernetike, zbardhet takimi Rama-Sunak

Takimi mes kryeministrit Edi Rama dhe homologut të tij britanik, Rishi Sunak është zbardhur përmes një deklarate të përbashkët për mediat.   Në deklaratën e publikuar...

Sondazhet: Mbështetja për Biden drejt rënies

Mbështetja për presidentit Joe Biden ka shënuar një rënie të vogël krahasuar me një muaj më parë, duke ju afruar nivelit më të ulët...

Berisha prezanton kandidatin për Burrelin: Bojkoti i zgjedhjeve vendore, gabim që nuk përsëritet

Kreu i “Foltores”, Sali Berisha edhe këtë të enjte ka vijuar prezantimin e kandidatëve të tij për zgjedhjet vendore të 14 majit. Këtë herë...