“Uragani” Ahmeti do t’i fryjë “të zjarrtit”

SHKRUAN: Ljubisha Nikollovski Përgenjështrim i opinionit është mendimi se të ashtuquajturit “të zjarrtit”, të pakënaqur me punën e Artan Grubit dhe Bujar Osmanit, luftojnë për...

BDI modifikon fushatën, thotë: ERDHI DITA!

Ka nisur prej mbrëmë një fushatë mjaftë unike nga Bashkimi Demokratik për Integrim, e po e njejta fushatë sonte është modifikuar.

Nga slloganet “Ai po vjen”, rrjetet sociale janë pushtuar me slloganin e ri “Erdhi dita”.

Nga BDI gjithmonë janë të pritshme fushata kreative dhe me ndikim të gjërë, pasi gjithmonë vijnë me ide inovatore.

Detaje më të hollësishme lidhur me fushatën aktuale nuk kanë dhënë, mirëpo duket qartë se pritshmëria dhe interesimi i qytetarëve është i lartë.

Kujtojmë se BDI gjithmonë ka arritur të vendos standarde tjera në fushatat që ka inicuar, duke përmendur këtu edhe fushatën me ngjyrë të gjelbërt “Zgjidh jetë voto blertë”.

Latest Posts

Ngjarja tragjike në Tuz/ Iliri vrau Sheilën 19-vjeçare në sy të familjes pasi ajo i tha se nuk e donte më

Në Gjykatën e Lartë në Podgoricë, Ilir Gjokaj ka rrëfyer vrasjen e nëntëmbëdhjetëvjeçares Sheila Bakia para shtëpisë së saj në Tuzi, ku ka plagosur...

Nën betim, Boris Johnson mohon se ka gënjyer për festat në pandemi

Ish-kryeministri britanik, Boris Johnson, ka insistuar “me dorë në zemër” se nuk i ka gënjyer kurrë ligjvënësit për disa festa që janë mbajtur gjatë...

Pritshmëritë nga marrëveshja për normalizimin e marrëdhënieve Kosovë – Serbi

Fundjavën që shkoi Kosova dhe Serbia u pajtuan në Ohër mbi zbatimin e një plani evropian për normalizimin e marrëdhënieve ndërmjet tyre. E mirëpritur në...