Talat Xhaferi: Me ligj zbatojmë kërkesat e kahmotshme të qytetarëve

Sonte, Bashkimi Demokratik për Integrim dhe kryetari Ali Ahmeti kanë mbajtur tubim në Çair në një pritje jashtëzakonisht e madhe nga aktivistët e BDI....

Diell dhe det/ Fundjavë pranverore në Vlorë

Fundjavë pranvere në Vlorë, por që me temperaturat, shëtitjet e qytetarve buzë detit, qarkullimin e automjeteve të ngjason me një ditë vere.

 

Disa qytetar këtë të dielë kanë zgjedhur ta kalojnë pranë detit, duke bërë një shëtitje teksa nuk mungojnë edhe ata që lahen në det.

 

Disa të tjerë e kanë zgjedhur detin për te kryer aktivitet sportive teksa shumë familje për argëtim.

Latest Posts

Vizita e Xi Jinping në Moskë/ Blinken: Kina po mbulon diplomatikisht krimet e luftës së Rusisë

Sekretari amerikan i Shtetit Antony Blinken ka reaguar pas takimit mes presidentit kinez Xi Jinping me presidentin rus Vladimir Putin në Moskë. Sipas...

“Aktivisti” po shqyrtohet në KQZ/ Celibashi: Do marrim vendim

Komisioneri i KQZ, Ilirian Celibashi në emisionin Quo Vadis në Vizion Plus bëri me dije se institucioni që ai shqyrton ka marrë në vlerësim...