Artisti i flokëve Onur Frinciogullari, tregon se kush është ‘diamanti’ i shoubizit

Ai është një nga artistët më të mirë të flokëve.

Fjala është për Onurin, artistin turk që po e bën namin në Kosovë dhe jo vetëm.

Në Instagram, ai shpesh hedhë fotografi, ku shihet me fytyra të ndryshme publike.

Ai ka hedhur edhe foton me Dafina Zeqirin, pas kujdesit të flokëve të saj, duke e quajtur diamant.