Lëkundje tërmeti në Shqipëri/ Ja magnituda dhe epiqendra

Lëkundje tërmeti janë regjistruar mbrëmjen e sotme në vendin tonë.

 

Sipas EMSC, magnituda ka qenë 3.6 ndërsa epiqendra ka qenë në Librazhd.

 

Deri tani nuk ka raportime për dëme materiale.

 

Posted Under:

Tagged: