Këngëtarja e njohur Malësore Elvira Fjerza në pritje të ëmbël

Këngëtarja e mirënjohur nga Malësia e Madhe Elvira Fjerza e thirrur ndryshe dhe “Princesha E Këngës Malsore” ka publikuar në rrjetin social Facebook një status të mbushur me foto ku duket qartë se është në një pritje të ëmbël. Këngëtarja bukuroshe së bashku me bashkëshortin e saj Erjonin kanë shkruar në statuset e tyre se ndihen të lumtur që po presin një fëmijë, dhe tashmë është zbuluar dhe gjinia e fëmijës i cili është djalë.Duke i uruar këngëtares Elvira Fjerza që çdo gjë të shkoi mirë në pritjen e ëmbël të bebit të saj, ne ju sjellim disa foto të familjes Fjerza.