E rëndë në Tiranë/ Gruaja lehonë godet me thikë burrin, 25-vjeçari përfundon në spital

Një 25-vjeçar ka mbetur i plagosur me thikë mbrëmjen e kësaj të premte.

 

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në Paskuqan, ku si pasojë e një konflikti, i riu është goditur nga bashkëshortja me thikë.

 

25-vjeçari ndodhet në spital jashtë rrezikut për jetën dhe nën kujdesin e mjekëve.

 

Mësohet se gruaja ka qenë lehonë, pasi kishte vetëm oak ditë që kishte sjellë në jetë fëmijën e tyre.

 

Paskuqan/Informacion paraprak

 

Më datë 12.05.2023, rreth orës 20:50, në Paskuqan, shtetasja R. A., dyshohet se gjatë një konflikti, ka goditur me mjet prerës bashkëshortin e saj, shtetasin A. Sh., 25 vjeç.

 

Si pasojë 25-vjeçari është dëmtuar dhe ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.

 

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.