Ra nga lartësia e pemës/ Humb jetën pas 11 ditësh tek Trauma 34-vjeçari

Një 34-vjeçar ka humbur jetën pas 11 ditësh, që qëndronte i shtruar në spitaline  Traumës.

 

Policia njofton se 34-vjeçari me iniciale P.K në datën 17 maj është rrëzuar aksidentalisht nga lartësia e një peme lisi në fshatin Theth.

 

Për shkak të dëmtimeve të marra ai qëndronte i shtruar në spital, ndërsa ditën e djeshme ai ka humbur jetën.

 

-Ditën e djeshme, për shkak të rëndimit të gjendjes shëndetësore, ka humbur jetën në Spitalin e Traumës Tiranë, shtetasi P. K., 34 vjeç, banues në fshatin Breg Lumi, Shkodër, pasi dyshohet se më datë 17.05.2023, është rrëzuar aksidentalisht dhe ka rënë nga lartësia e një peme lisi në fshatin Theth.

 

Grupet hetimore vijojnë punën për dokumentimin ligjor të rrethanave të këtyre ngjarjeve.