Automjeti merr flakë në bulevard/ Dyshimet e para

Një automjet ka marrë flakë në bulevardin “Gjergj Fishta”.

 

Policia njofton se ngjarja është shënuar rreth orës 21:55, ndërsa dyshohet se zjarri ka rënë si pasojë e një defekti teknik.

 

Tiranë/Informacion paraprak

 

Me datë 07.06.2023, rreth orës 21:55, në bulevardin “Gjergj Fishta”, ka marrë flakë dhe është djegur pjesërisht automjeti i shtetasit G. Sh., dhe si pasojë e zjarrit ka vetëm dëme materiale.

 

Nga veprimet paraprake dyshohet se zjarri ka rënë si pasojë e një defekti në mjet.

 

Grupi hetimor po punon për përcaktimin e shkaqeve të rënies së zjarrit.