Vera për Shkumbin Ismailin ka nisur mbarë, publikoi mega hitin “Kush të tha”!?

‘Kush të tha’ është projekti i radhës nga Shkumbin Ismaili.

Artisti shumë i pëlqyer nga shqiptarët e solli këngën e re me videoklip dhe ka marrë goxha klikime.

Tekstin dhe muzikën i ka punuar vet Ismaili dhe ju mund ta dëgjoni në linkun më poshtë.