Një grua në Prizren rrihet nga vëllau dhe nipi i saj


Një grua në Prizren rrihet nga vëllau dhe nipi i saj.

Një grua në Prizren dyshohet se është rrahur nga vëllau dhe nipi i saj.

Në njoftimin e policisë bëhet e ditur se gruaja ka pranuar trajtim mjekësor, përcjell Klankosova.

“Viktima femër kosovar, ka njoftuar policinë, se pas një mosmarrëveshje, është sulmuar fizikisht nga vëllai dhe nipi, të dyshuarit meshkuj kosovarë. Viktima ka pranuar trajtim mjekësor. Në konsultim me prokurorin, rasti vazhdon në procedurë të rregullt”, thuhet në raportin e policisë.