FOTO+VIDEO-Ndodh në Tiranë/ Gruaja del nudo para Prokurorisë së Tiranës, ja arsyeja

Ndodh në Tiranë.

 

Një grua kolumbiane është shfaqur nudo përpara Prokurorisë së Tiranës.

 

Gruaja ka vendosur të protestojë nudo para Prokurorisë (sikurse duket në foto e video) për shkak të zvarritjes së gjyqit.

 

Mësohet se ajo është kapur me 5 gr kokainë dhe prokuroria po i mban peng procesin.

 

Vajza ka qëndruar 5 minuta nudo para prokurorisë dhe më pas është larguar.