Aksident në Elbasan/ Makina përplas motorin e picave dhe largohet nga vendngjarja, plagoset një person

Një aksident është shënuar mbrëmjen e sotme në Elbasan, në vendin e quajtur “rrethrrotullimi i luleve”.

 

Në aksident janë përfshirë një automjet dhe një motor që shpërndante pica.

 

Paraprakisht bëhet me dije se i lënduar ka mbetur drejtuesi i motorit.

 

Shoferi i mjetit është larguar nga vendngjarja, ndërsa i lënduari po transportohet në spital.