FR-BDI Gostivar rreshtohet në mbështetje të Bujar Osmanit

Forumi Rinor i Bashkimit Demokratik për Integrim, Dega në Gostivar kanë nënshkruar sot në përkrahje të Bujar Osmanit për president të Maqedonisë së Veriut.

Lajmin e ka bërë të ditur, Valdet Xhaferi, Kryetari i Degës së BDI-së në qytetin e Gostivarit.

“Rinia për të ardhmen europiane”, shkruan Xhaferi në Facebook teksa ka shpërndarë dhe fotografi me rinistët e BDI-së. /indeks.mk

https://www.facebook.com/valdet.xhaferi/posts/10227988791038378?ref=embed_post