Edi Rama thërret Artan Grubin në telefon, Grubi: I kemi fituar në të gjitha qendrat

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka thirrur në telefon Artan Grubin që sigurisht, për rezultatin e zgjedhjeve presidenciale në Maqedoni.

Grubi i tha Ramës se kanë fituar ndaj Arben Taravarit pothuajse në të gjitha qendrat dhe tha se po të mos ishte kandidat edhe Arben Taravari, Bujar Osmani do të shkonte në rrethin e dytë.