Helen Flanagan shfaqet në formë të mrekullueshme, në fotografitë në Instagram

Helen Flanagan dukej e pabesueshme me bikini me dizajn leopardi, teksa pozon për një sërë fotografish seksi në Instagram të dielën.

Ish-ylli i “Coronation Street” 33 vjeç, shijoi një udhëtim paqësor në hotelin luksoz me 5 yje “Grantley Hall” në Yorkshire.

Dhe teksa pushonte në pishinën e brendshme, Helen shfrytëzoi rastin për të marrë disa fotografi të egra për rrjetet e saj sociale, shkruan DailyMail.

Nëna e tre fëmijëve shfaqi dekoltenë e saj të bollshme në pjesën e sipërme të bikinit të stolisur me kopsa të arta.

Helen shfaqi barkun e saj dhe kapi flokët e saj në një topuz të çrregullt me një lidhëse flokësh të përshtatshme.

Helen ka tre fëmijë Matilda, Delilah dhe Charlie, me ish-të fejuarin e saj Scott Sinclair. /Telegrafi/