FC Shkupi: Hyrja në ndeshjen ndaj Shkëndijës do të jetë pa pagesë

F.C. Shkupi njofton se në ndeshjen e së shtunës ndaj K.F. Shkëndija, hyrja në stadium do të jetë pa pagesë.

Klubi shkupjan kërkon nga tifozët që të respektojnë rregullat dhe të tregojnë qytetari.