Na befasoi! Ja çfarë do bëjë Lumbardh Salihu me paratë e çmimit të madh

Lumbardh Salihu është pyetur mbrëmjen e së Premtes “Në Kurthin e Piter Pan” edhe për paratë e çmimit të madh të “Big Brother Vip Kosova”. Ai theksoi se ka ndërmend të investojë në Shqipëri ose Kosovë.

Amber: Çfarë bëre me gjithë paratë që ke fituar?

Lumbardh Salihu: Shumë interesante!

Alketa Vejsiu: Sa ishte çmimi?

Lumbardh Salihu: Ishte 200 mijë, por në fund 144 mijë fitova. 56 mijë u humbën nëpër sfida.

Alketa Vejsiu: Dhe këto para i tërhoqe…T’i gëzosh, Zoti t’i shtoftë! Se ndonjëherë nuk i dihet, mbase i ke dashur për bamirësi…

Lumbardh Salihu: Unë kam dëshirë të investoj në tokë shqiptare, në Shqipëri ose Kosovë./tvklan.al