Santiana shqetëson ndjekësit, shfaqet krejtësisht ndryshe

Santiana është tejet aktive në rrjete sociale, duke postuar foto të ndryshme.

Ndjekësit e saj kanë reaguar për një foto të Santianës ku duhet krejtësisht ndryshe, shkruan Koosvarja.

Ndonëse e pa grimuar ish banorja e BBVK, nuk ka hezituar asnjëherë të shfaq veten në shumë dimensione.

Shikoni pamje më poshtë dhe jepni komentin tuaj: