Will Smith udhëton në Evropë për të promovuar “Bad Boys 4” me Martin Lawrence

Will Smith dhe Martin Lawrence janë duke promovuar filmin e tyre të ri “Bad Boys 4” i njohur si “Bad Boys: Ride or Die”.

Aktori 55-vjeçar u bashkua nga partnerja e tij Jada Pinkett Smith për premierën e filmit në Dubai javën e kaluar, transmeton Klankosova.tv.

Këtë javë, ai ka bërë disa ndalesa për shtyp në të gjithë Evropën.

Të dielën, Will ishte në Madrid të Spanjës. Të nesërmen, ai u takua me Martinin për të marrë pjesë në premierën evropiane të filmit në Gjermani.