“Ajo po don”, projekti i ri muzikor nga Albi (Video)

Industria muzikore shqiptare aktualishtë është shum ë produktive, fal artistave të talentuar dhe përqafimit me rryma të reja muzikore kjo industri po sundon Europen. Ky vitë ka filluat me së miri për artisti Albi. Albi sapo ka publikuar projektin e tij më të ri me titull “Ajo po don” këngë kjo që menjëher pas publikimit është vërshuar nga klikimet dhe komentet me nota shumë pozitive. Albi është artisi shumë i komentuar shqiptar që fal talentit në muzik arriti shumë shpejt të krijoi bazen e fansave të ti.