e-express

2442 POSTS0 COMMENTS
https://express.mk

Stërzgjatet zgjerimi i hyrjes së magjistrales Kamenicë-Gjilan

Agim Çarolli, ka vite që e ushtron profesionin e pemë-shitësit. Pamja në lokalin e tij në hyrje të magjistrales Gjilan-Kamenicë tregon që punën e...

Muhamed Useini i bashkohet FC Prishtinës

Muhamed Useini është lojtari i radhës që i bashkohet FC Prishtinës. Mbrojtësi nga Tetova ka luajtur me sukses 3 vjetët e fundit në SC Gjilani,...

Kurti fton qytetarët serbë që t’i regjistrojnë veturat me targa “RKS”

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, teksa u është drejtuar qytetarëve serbë të Kosovës, u ka bërë thirrje rreth vendimit të qeverisë që targat ilegale...

Në kërkim të arit, minatorët zbulojnë një mamuth të ngrirë

Travis Mudry gjersa po punonte më një ekskavator, dhe po gërmonte nëpër dheun e akullt në fushat e arit Klondike të Ykon në Kanada,...

Grubi: Askush, në asnjë rrethanë, nuk mund të asimilojë askënd në shekullin e 21

“Askush, në asnjë rrethanë, nuk mund të asimilojë askënd në shekullin e 21-të, në vitin 2022, në botën e sotme. Absurde dhe fyese është...

Kosovarët të interesuar për pasaportën e Shqipërisë, dyfishohen kërkesat

Zëvendësministri i Punëve të Brendshëm i Shqipërisë, Andi Mahila, ka treguar statistika për mediumin TV Klan,  ku ka thënë se “Ka një rritje të...

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -

Latest Articles