Tetovari Valon Ethemi i pandalshëm – VIDEO nga supergoli i tij

Futbollisti 25 vjeçar i ekipit turk Istanbulspor-Alanyaspor, tetovari Valon Ethemi ka realizuar golin e nëntë sezonal në Turqi. Ai në minutën e 67-të u nis...

Latest Posts

“Të mos paguhen bagazhet në avion”, Parlamenti Evropian miraton vendimin

Parlamenti Evropian votoi sot për t’i dhënë fund tarifave të bagazheve të dorës në aeroplanë, si dhe të vendosen rregulla të përbashkëta për...

Si kurrë më parë/ Kupa e Botës 2030 do të mbahet në tre kontinente

Kupa e Botës për meshkuj 2030 do të organizohet nga gjashtë vende në tre kontinente të ndryshme për të festuar 100-vjetorin e edicionit të...
Articles by:

admin

Escobar: Arritja e një marrëveshjeje për rrugën përpara mes Kosovës e Serbisë, çështje javësh

I dërguari i posaçëm i Uashingtonit për Ballkanin Perëndimor, Gabriel Escobar, tha se Kosova dhe Serbia janë afër arritjes së një marrëveshjeje, duke theksuar...

Milot Rashica shënon dy golat e parë, Galatasaray “ping pong” në Kupën e Turqisë (VIDEO)

Galatasaray ka fituar me rezultatin 7-0 ndaj Kastamonuspor, ndeshje e vlefshme për Kupën e Turqisë. Ajo që ra në sy është dopieta e lojtarit të...

Millanoviç kundër trajnimit të ushtarëve ukrainas në Kroaci

Kryeministri i Kroacisë, Andrej Pllenkoviq, dënoi kundërshtimin nga ana e presidentit Zoran Millanoviq, ndaj ofertës së Ministrisë së Mbrojtjes që ushtarët ukrainas të trajnohen...

Aborti del në krye të fushatës së zgjedhjeve të nëntorit

Për një gjë bien dakord të gjithë politikanët amerikanë. Pas tre javësh votuesit do jenë përballë një vendimi të rëndësishëm. “Jemi vetëm 22 ditë larg zgjedhjeve,...

“Pimë kafe, e kapa për fyti derisa nuk lëvizi më. E futa në thes të zi”, detaje tronditëse nga vrasja e biznesmenit Rexhepi për...

Jeton Vllasalihu ka pranuar se ka vrarë biznesmenin Bedri Rexhepi. Në aktakuzën e plotë që ka siguruar Gazeta Insajderi, Jeton Vllasalihu deklaron se aksidentalisht e...

Mezi shpëton, qytetari sulmohet nga qentë endacak në Tetovë (VIDEO)

Në redaksinë e TV21 ka arritur një video nga Tetova, ku shihet se si qentë endacak sulmojnë një qytetar, i cili mezi shpëtoi. Në...

Rrëzohet avioni në Greqi, vdes në vend piloti

Një avion me një motor është rrëzuar këtë të mërkurë në kilometrin e 96-të mes Athinës dhe Lamias në lartësinë e liqenit Ylikis.   Në...

Rreth 300 fluturime të anuluara si pasojë e grevës së pilotëve në Gjermani

Rreth 300 fluturime të kompanisë Eurowings janë anuluar të mërkurën, sipas kompanisë amë Lufthanasa, si pasojë e grevës së pilotëve, të cilët janë...

Latest Posts

“Të mos paguhen bagazhet në avion”, Parlamenti Evropian miraton vendimin

Parlamenti Evropian votoi sot për t’i dhënë fund tarifave të bagazheve të dorës në aeroplanë, si dhe të vendosen rregulla të përbashkëta për...

Si kurrë më parë/ Kupa e Botës 2030 do të mbahet në tre kontinente

Kupa e Botës për meshkuj 2030 do të organizohet nga gjashtë vende në tre kontinente të ndryshme për të festuar 100-vjetorin e edicionit të...

Don't Miss

Hoxha: Fronti opozitar nuk është alternativë për shqiptarët, kërkojnë vetëm pushtetin

Kryetari i PDE-së, Arjanit Hoxha i ftuar sonte në “Click Plus” në TV21, akuzoi frontin opozitar shqiptar (AAA-LB-LD) se të gjithë luftën që po...

Skandaloze! “Kabineti i Bilall Kasamit” nis një emision… A po i keqpërdor paratë e komunës për propagandë politike të BESËS?

Gazetarja e njohur  ka paralajmëruar se do të nis një emision, Podcast me emrin PSE.  Siç shihet në videon që ka publikuar  shihet i...

Mesjavë me aromë Championsi, spikat Napoli vs Real dhe Dortmund-Milan

Champions League rikthehet te martën dhe të mërkurën në Tring me duelet e dyta të fazës së grupeve.   Të martën spikat në mënyrë të...

Kurti provon ushqimin e Mensës së Studentëve në Prishtinë

Duke qenë se Qendra e Studentëve do të mirëpres atletët dhe ekipet garuese të vendeve pjesëmarrëse në Lojërat Mesdhetare, kryeministri u zotua se do...

Ademi: Opozita shqiptare, me urdhër të VMRO-së mbron monopolin e kazinove dhe bastoreve

Koordinatori i grupit parlamentar të BDI-së, Arbër Ademi përmes një press-konference tha se ligjin për kazinotë po e bllokon opozita shqiptare kryesuar nga VMRO-DPMNE. Ademi...

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.