Interi kualifikohet në Kupën e Botës për Klube 2025

Fitorja e Interit ndaj RB Salzburgut nuk do të thotë vetëm se Nerazzurrët janë kualifikuar në fazën e 1/8-tës së Ligës së Kampionëve pasi...

Latest Posts

Bekteshi dhe Shaqiri prezantuan masën e re për vauçerët e turizmit vendor për studentët

Masa e Ministrisë së Ekonomisë për vauçerët për mbështetje të turizmit vendor që ishte destinuar për punëtorët me të ardhura të ulëta nga viti...

VIDEO/ Të zhveshur dhe me duart pas kokës, forcat izraelite publikojnë video të të burgosurve palestinezë

Pamje të publikuara në rrjete sociale tregojnë dhjetëra të burgosur palestinezë në Rripin e Gazës, të cilët janë dorëzuar tek forcat izraelite. Siç...

Vrasjet e grabitjet në Kosovë, Haradinaj me lavdata për Policinë: Na e kthyen besimin te shteti

Kryetrari i AAK-së Ramush Haradinaj, teksa ka folur për sigurinë në vend, ka përmendur vrasjen e Liridona Ademajt, e cila që dyshohet se u...
Articles by:

user1

Karvani i Bechel&Enka-s ecën shpejt dhe sigurt!

Mos ja shiko gunën, po shihja punën! Dikush me zell përpiqet të bëjë punë të mëdha e të lë gjurmë me vepra, dikush si ai...

Takimi Ademi – Kovaç

Kryetari i Komisionit për Çështje Evropiane të Kuvendit të Republikës së Maqedonisë së Veriut, Arbër Ademi, realizoi takim me Elvira Kovaç, kryetare e Këshillit...

Erdoğan bisedë telefonike me al-Sisin: Migrimi i detyruar i palestinezëve i “papranueshëm”

Presidenti turk, Recep Tayyip Erdoğan, homologut të tij egjiptian, Abdel Fattah al-Sisi, gjatë një bisede telefonike i ka përcjellë se “migrimi i detyruar i...

FOTO/ IDEA zbulon, Kasami nuk ka filluar realizimin e 77% të premtimeve elektorale: Në fushatë premtoi shkolla të sigurta, largë bastoreve dhe kazinove

  Kur kanë kaluar më tepër se dy vite nga zgjedhjet e fundit lokale në vendin tonë, dhe kanë mbetur edhe më pak se dy...

Takim koordinues i ministrit Besimi dhe përgatitje për Këshillin Nacional për reduktimin e ekonomisë joformale

  Forcimi i luftës kundër ekonomisë gri do të arrihet përmes formalizimit të koordinimit ndërmjet institucioneve të sistemit në Këshillin Nacional për Formalizimin e Ekonomisë...

Totti: Në moshën 38-vjeçare, Modric është në mesin e pesë lojtarëve më të mirë në botë

  Kapiteni legjendar i Romës dhe ish-lojtari i kombëtares italiane, Francesco Totti e ka cilësuar mesfushorin e Real Madridit, Luka Modric, si njërin nga lojtarët...

123 vjet pa Naim Frashërin, figura qendrore e Rilindjes Kombëtare

Naim Frashëri lindi në Frashër të Dangëllisë më 25 maj 1846. Mësimet e para i mori në vendlindje, ku nisi të mësonte persishten pranë...

Profesori serb: BE-ja do ta falë Vuçiqin për Banjskën

Në pyetje janë rekomandimet e Parlamentit Evropian në lidhje me vendosjen e sanksioneve ndaj regjimit të Aleksandër Vuçiqit dhe nuk besoj se do të...

Latest Posts

Bekteshi dhe Shaqiri prezantuan masën e re për vauçerët e turizmit vendor për studentët

Masa e Ministrisë së Ekonomisë për vauçerët për mbështetje të turizmit vendor që ishte destinuar për punëtorët me të ardhura të ulëta nga viti...

VIDEO/ Të zhveshur dhe me duart pas kokës, forcat izraelite publikojnë video të të burgosurve palestinezë

Pamje të publikuara në rrjete sociale tregojnë dhjetëra të burgosur palestinezë në Rripin e Gazës, të cilët janë dorëzuar tek forcat izraelite. Siç...

Vrasjet e grabitjet në Kosovë, Haradinaj me lavdata për Policinë: Na e kthyen besimin te shteti

Kryetrari i AAK-së Ramush Haradinaj, teksa ka folur për sigurinë në vend, ka përmendur vrasjen e Liridona Ademajt, e cila që dyshohet se u...

Cooper: Serbia po rrezikon rrugën e saj drejt anëtarësimit në Bashkimin Evropian me qëndrimin e saj

Robert Cooper, ish-ndërmjetësi britanik në bisedimet teknike mes Kosovës dhe Serbisë, ka shprehur kritika të ashpra ndaj Serbisë për moszbatimin e marrëveshjeve të arritura...

Don't Miss

Qeni i policisë i “bën gropën” shqiptarit në Itali, i zbulon hashashin në makinë

Policia italiane ka sekuestruar 30 kilogramë hashash në Messina dhe ka arrestuar një shtetash shqiptar, të akuzuar për trafik droge.   Gjatë kontrolleve të pasagjerëve...

Skandal në Spanjë: Biznesmeni i njohur nxjerr në shesh historinë e një afere dashurie të fshehur me mbretëreshën

Një sipërmarrës i pasur spanjoll, i cili ishte i lidhur me familjen mbretërore, ka bërë një zbulim të papritur në rrjetet sociale, duke thënë...

Kovaçevski: BE-ja është partneri ynë më i madh ekonomik, vazhdimi i rrugës evropiane do të sjellë zhvillim ekonomik të intensifikuar

Kryetari i Qeverisë së Republikës së Maqedonisë së Veriut, Dimitar Kovaçevski, ka mbajtur një fjalim dhe ka hapur seancën e fundit të procesit të...

Sot nis procedura e ekstradimit të Palevskit

Ministri i Drejtësisë, Krenar Lloga deklaroi se sot do të nis procedura e ekstradimit të Lupço Palevski-Pallço. Ndryshe, Palevski është i dyshuar për vrasjen e...

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.