Autoblindi plot me para sulmohet me breshëri plumbash, si arriti t’i manovrojë shoferi

Ky është momenti kur autoblindi që transportonte para sulmohet me breshëri plumbash. Ngjarja ka ndodhur në Afrikën e Jugut dhe momenti i sulmit është filmuar nga kamerat e automjetit.

Fatmirësisht nga sulmi i frikshëm nuk pati të lënduar, ndërsa videoja është bërë virale në rrjetet sociale.