Barcelona duhet t’i paguajë Liverpoolit edhe 42 milionë euro për Coutinho

19:44 | 13 Tetor 2021

Skuadra e Barcelonës ende i mbetet borxh edhe 42 milionë euro Liverpoolit, për mesfushorin Brazilian Coutinho, transmeton Indeksonline.
Klubet ranë dakord për transferimin e brazilianit në një shumë prej 160 milionë eurove, mirëpo Barcelona nuk e ka përfunduar të gjithë obligimin ndaj Reds deri më tani.
Megjithatë, sa i përket Griezmann dhe Demebele, katalunasit nuk kanë ndonjë borxh ndaj klubeve Atletico Madrid dhe Dortmund.

Leave a Reply

Your email address will not be published.