Capital T me mesazh motivues: Magjia është të besosh në veten tënde

Capital T është ndër emrat më të suksesshëm të estradës shqiptare dhe njihet për një numër të madh hitesh, shkruan lajmi.net.

Ai aktualisht po e shijon suksesin e këngës së fundit, ndërsa nuk e ka ndalur punën për të tjera projekte.

Së fundi, reperi postoi disa imazhe në rrjete sociale, përmes së cilave shkroi edhe një mesazh motivus për fansat.

“Magjia është të besosh në veten tënde, nëse mund ta bvsh atë, ti mund të bësh çdo gjë të ndodh”, shkruan ai.